Zdravé a funkčné dýchanie

za 4 týždne

Ako sa vďaka správnemu dýchaniu zbavite stresu, zvýšite výkon a zlepšite spánok za 4 týždne?

Pomôžeme vám, pomocou efektívnej techniky dýchania Oxygen Advantage zlepšiť váš výkon, koncentráciu a regeneráciu.

 

Zbavíte sa stresu, zlepší sa funkčnosť vášho dýchania a navyše sa skvalitní váš spánok.

To všetko už za 4 týždne v online programe Oxygen Advantage

Akadémia dýchania

NAUČÍME SA VYUŽIŤ POTENCIÁL DÝCHANIA

Čo je to akadémia dýchania?

Je to interaktívny intenzívny proces, počas ktorého sa spoločne naučíme otestovať, správne nastaviť dýchanie a naučiť sa dýchacie cvičenia, ktoré nám pomôžu k zvýšeniu výkonu, skvalitnenia spánku, zlepšeniu koncentrácie a kreativite. Dýchacie cvičenia tiež pomáhajú proti stresu a pocitom úzkosti. 

Platí niečo z tohto aj na vás?

 • Myslíte si, že treba trénovať viac, aby ste zvýšili svoju kondičku?
 • Zlepšujete svoj výkon väčšou dávkou tréningov?
 • Máte pocit, že sa nezlepšujete, aj keď makáte a snažíte sa?
 • Dýchate ústami počas dňa, noci a tréningu?
 • Máte problém udýchať namáhavé cvičenia a behy?
 • Mávate často upchatý nos?
 • Neviete sa zbaviť stresu a pocitov úzkosti?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, tak ste tu správne!

Volám sa Pavol Grman, som inštruktor dýchacej techniky Oxygen Advantage a pomáham športovcom zlepšiť ich dýchanie, a tým aj výkon, regeneráciu a spánok

Zlepšiť svoj výkon pomocou dýchania dokáže každý, bez ohľadu na:

 • vek
 • druh športu, ktorý robí
 • jeho momentálnu formu

Keď som sa začal učiť techniku dýchania podľa Oxygen Advantage, zistil som ako veľmi dysfunkčné bolo moje dýchanie...

Vďaka technike Oxygen Advantage som sa naučil, ako si zlepšiť dýchanie a celkovo zlepšiť výkon a nastavenie tela, pretože tento spôsob dýchania prináša:

 • zlepšenie cirkulácie krvi a prísunu kyslíka do svalov
 • zvýšenie VO2max a energie
 • spomalenie nástupu únavy a laktátu
 • zvyšuje koncentráciu a sústredenosť
 • zlepšuje drženie tela a silu bránice

Dobrá správa je, že toto všetko dokážete bez problémov aj vy a táto technika dýchania tiež pomáha ľuďom zbaviť sa stresu a záchvatom paniky!

Použite zľavový kód "DEVAGYM2021" a ušetrite 40€

Čo na tréningy dýchania hovorí profesionálny futbalista Lukáš Štetina?

Lukáš hľadal niečo, čo by mu pomohlo zlepšiť výkon, znížiť dýchavičnosť pri tréningu a zápase. Na internete našiel online program funkčného dýchania podľa Oxygen Advantage a neváhal.
Lukáš ŠtetinaHráč Sparty Praha & Slovenský futbalový reprezentant

Akadémia dýchania

Čo je Akadémia dýchania?

Predstavte si, že namiesto toho, aby ste niekde chodili na tréningy ste v pohodlí domova súčasťou priateľskej online komunity ľudí, ktorí sa aktívne učia ako správne a funkčne dýchať. Každý sa učí sám za seba a trénuje pomocou jednoduchých a efektívnych cvičení, ktoré si ''ušije'' presne podľa návodu a zameria na svoje potreby. V skupinke máte podporu inštruktora dýchacích techník Oxygen Advantage & Wim Hof metódy a fyzioterapeuta.

Sami si určíte, koľko a kedy sa budete učiť o dýchaní a aplikovať dýchacie cvičenia. My vás budeme neustále motivovať vďaka videám, týždenným úlohám a všetko do detailu vysvetlíme aj menej technicky zdatným.

Ako to vlastne celé funguje?

V našom online kurze budú účastníci, ktorí chcú zlepšiť funkčnosť svojho dýchania a získať všetky benefity, ktoré funkčné dýchanie prináša. Niektorí chcú zvýšiť výkonnosť v športe, ktorý robia a iní sa chcú naučiť ako sa zbaviť stresu, záchvatom paniky a mať kvalitný spánok. Na začiatku si vytvoríme a povieme presný plán na učenie a aplikovanie dýchacích techník podľa jednoduchého návodu a podľa neho sa budete učiť a trénovať dýchanie počas nasledujúcich 4 týždňov. Každý týždeň si od nás nájdete nové vzdelávacie video a novú týždennú úlohu s presným zadaním. Vďaka tomu sa vo svojom tréningu dýchania a učení nestratíte a postupne si prejdete všetky možnosti na zlepšenie funkčnosti vášho dýchania. 

Po celý čas budete mať k dispozícii certifikovaných inštruktorov dýchania a fyzioterapeuta, ktorí vám s čímkoľvek poradia a pomôžu. Máme pre vás pripravené dýchacie cvičenia, množstvo odporúčaných materiálov, videá a metódy, ktoré si napasuje každý sám na seba, aby vám to prinieslo čo najväčší úžitok! 

Komunikovať spolu budeme v súkromnej skupinke na Facebooku, cez živé vysielania na ZOOM alebo cez email. 

Pre koho je toto vhodné?

Pre kohokoľvek, kto chce konečne naplno objaviť potenciál svojho tela, zlepšiť svoje dýchanie, zvýšiť koncentráciu a sústredenie, zbaviť sa chrápania a častého poovzdychovania, zvýšiť výkon a VO2max, a hlavne chce trénovať a športovať efektívne. Nemusíte sa báť, že by ste niečo v akadémii nezvládli! Profesionálni aj rekreační športovci, tréneri, starší, mladší, menej technicky zdatní – všetci ste vítaní. Ak si s niečím nebudete dať vedieť rady, či už s učením dýchacích techník alebo s technickým problémom, Pali & Michal z DEVA Tímu je tu pre vás.

Kedy sa bude akadémia konať?

Akadémia dýchania trvá 4 týždne a začína dňom kedy si zakúpite tento online kurz. 

Čo sa naučím počas akadémie dýchania?

Počas štyroch týždňov sa naučíte ako zmeniť svoj stereotyp dýchania k lepšiemu. Zistíte aké dysfunkčné je vaše dýchanie a ako to zlepšiť. Získate presný program, podľa ktorého budete trénovať a postupne vám to prinesie všetky benefity, ktoré funkčné dýchanie prináša.

Sú nejaké obmedzenia, ktoré mi môžu brániť pripojiť sa do akadémie?

Určité obmedzenia existujú. Akadémiu dýchania odporúčame ľuďom, ktorí nemajú vážne zdravotné problémy, rekreačným a profesionálnym športovcom a trénerom, ktorí netrpia žiadnym respiračným ochorením, aj napriek tomu, že táto technika pomáha proti astme vyvolanej cvičením. Taktiež ľudia s kardiovaskulárnymi problémami, tehotné ženy a tí, ktorí berú tabletky na vysoký krvný tlak. Pre tieto prípady je potrebná konzultácia s lekárom a individuálne hodiny.

Koľko mi to zaberie času?

Akadémia dýchania obsahuje množstvo prvkov, ktorým pomáhame účastníkom v učení sa správneho dýchania a aplikovania dýchacích cvičení: Facebooková skupinka, emaily, týždenné videá a úlohy, atď. Nič z toho však nie je potrebné absolvovať naživo v konkrétny čas, to znamená, že všetko si môžete prečítať / pozrieť, keď si vy na to nájdete čas.

Množstvo času, ktorý vám kurz zaberie, teda bude záležať len od vás: na začiatku stanovíte svoj vlastný tréningový plán, podľa ktorého budete trénovať a môže to byť pokojne 15 minút denne, hodina denne alebo aj viac. Je však potrebné dodržiavať odporúčané cvičenia podľa návodu, resp. pracovného zošita, ktorý si budete môcť stiahnuť.

Čo vám akadémia dýchania prinesie?

Zistíte funkčnosť vášho dýchania!

To, či dýchame správne je veľmi dôležité zistiť a odsledovať. Viac ako 95% ľudí dýcha dysfunkčne. Pochopíte aký vplyv má dýchanie na každú oblasť vášho života a športového výkonu.

Naučíte sa využívať voľný čas

Na učení sa o dýchaní a aplikovaní dýchacích cvičení je skvelé to, že sa mu dá venovať počas domácich prác, prechádzky, šoférovania alebo keď vaše dieťa spí. A možno nájdete spôsoby, ako zapojíte do dýchacích cvičení aj svoje okolie!

Vytvoríte si vlastný systém 

Naučíte sa vytvoriť si z jednotlivých aktivít na učenie sa správneho dýchania zvyky, ktoré budete robiť takmer podvedome a bez väčšej námahy. Konečne budete mať svoje dýchanie správne nastavené.

Skvelé dýchacie techniky

Budeme sa učiť dýchacie cvičenia proti stresu, na zlepšenie koncentrácie a pozornosti, výkonu a regenerácie. Keď spoznáte úžasné možnosti, ktoré dýchanie prináša, zlepší sa kvalita vášho života.

Budete sa celkovo cítiť lepšie

Konečne môžete urobiť niečo pre seba. Budete sa tešiť z toho, že sa rozvíjate, prekonávate sa a cítite na sebe pokroky. Vytvoríte si systém nielen v tréningu funkčného dýchania, ale aj zdravého dýchania v bežnom živote.

Čo hovoria ľudia, ktorí absolvovali akadémiu dýchania?

Ahoj, rozhodol som sa pre tento kurz, lebo som sa chcel dozvedieť viac o dýchaní, o využití dýchania v praxi. Chcel som sa naučiť ako správne dýchať, aký to má vplyv na zdravie človeka a zaujímalo na aj využitie v praxi-pri tréningoch. Pali a Michal majú online kurz dobre pripravený. Prostredníctvom videí, materiálov má postupne viedli cvičeniami, kde som sa učil ako správne a hlboko dýchať. Naučil som sa, aký význam to má pre ľudí v bežnom živote, ale aj ako by sa dalo dýchanie využívať v tréningu. Od prvého dňa sme komunikovali a pokiaľ som mal otázočku navyše 😉, tak som dostal vždy odpoveď. Pozitíva hlavne cítim v poobednom čase, kde cítim že zvládam situácie pokojnejšie a mám viac energie. A to stojí za to. Robil som si cvičenia dýchania pred plávaním a potom sa mi dýchalo výborne, ale neviem zhodnotiť zlepšovanie výkonnosti... Na to by som potreboval dlhší čas. Každopádne verím, že tento kurz je zaujímavý pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o funkčnosti dýchania a nezáleží na tom, či je športovec... Prajem všetko dobré a verím, že sa na nejakom kurze s chalanmi ešte stretnem...
Marcel B.Hokejový tréner
Ahoj Pali a Michale, Kurz „Akadémia dýchania" je výborný úvod pro zájemce o Butyekovu dýchací metodu podle školy Oxygen Advantage Patricka McKeowna. Oproti originálnímu videokurzu či knize (které jsem si pořídil jako první) má z mého pohledu zásadní výhodu – je stručný, přehledný a srozumitelný. K originálnímu kurzu i knize se jistě v budoucnu vrátím a dá-li Bůh, tak je i podrobně prostuduji, ale v tuto chvíli jsem chtěl prostě s metodou začít. Kurz Akadémia dýchania jednak stručně objasňuje hlavní principy metody, především ale jednoduše a postupně (což bych zdůraznil) představuje jednotlivá cvičení. Hodně oceňuji možnost videokonzultací, kdy jsem mohl s Palim a Michalem probrat harmonogram cvičení, tak aby dával smysl a byl pro mne časově zvládnutelný. Líbilo se mi i to, že oba instruktoři praktikují také Wim Hofovu metodu, které se také věnuji a tak jsem s nimi mohl probrat, jak obě metody sladit. S odstupem několika týdnů po kurzu pozoruji, že dýchám lehčeji a taky o poznání lépe spím. Kurz byl pro mě moc užitečný, děkuji za něj! Mějte se hezky a děkuju za kurz
Lubomír Pšenka

Koľko je vaša dnešná investícia ?

Pýtate sa koľko je vaša dnešná investícia?

Je to jednorázová platba za online kurz, a to -  97€.

Je to vynikajúca ponuka a možnosť.

Množstvo hodnotných informácií, otázky a odpovede, vzdelávacie videá, živé vysielania a navyše program dýchacích cvičení na mieru. 

Navyše sme sa rozhodli pridať bonus.
Prístup do uzatvorenej FB skupiny kde sa nás môžete pýtať, v prípade ďalších otázok.
A prístup na 1 živé vysielanie. (ZOOM)

Tu sú dva dôvody, prečo to robíme

Sme presvedčení, že táto technika dýchania skutočne pomáha zlepšovať výkon, silu, vytrvalosť a zlepšuje spánok, koncentráciu a sústredenie. Navyše je výborná proti stresu a úzkosti. 

Všetko čo sa naučíte je vedecky podložené a bolo uskutočnených množstvo zaujímavých štúdií so športovými lekármi a profesionálnymi športovcami.

Skutočné informácie, ktoré fungujú.
Škoda, že sme o tejto technike nevedel skôr...

Preto vám chceme ukázať a naučiť vás, ako veľmi je dýchanie dôležité a v čom vám pomôže. Naším zámerom je posunúť ľudí aj športovcov na vyšší level.

My sme taktiež športovali a takúto príležitosť sme nemali, pretože funkčné dýchanie nebolo také rozšírené. 

Čo hovoria ľudia, ktorí absolvovali niektoré z našich workshopov alebo pobytov?

O metóde Wima Hofa, som sa dopočula, pri pozeraní Duše K. Následne, som si ho našla, na youtube. Vždy ten deň, kedy som ráno začala s touto metódou, bol iný mala som omnoho viac energie, pohodovú náladu a cítila som sa fyzicky lepšie. O metóde Oxygen Advantage, som sa prvýkrát dozvedela, na tábore DEVA Gym od Paliho. Priebeh tréningov a workshopov bol vždy v úžasnej pohodovej atmosfére. Ťažko opísať slovami treba ju zažiť. Človek tu siahne na svoje hranice prehodnotí ich a posunie sa ďalej. Z metódy Wima Hofa, si veľmi cením hĺbku vnútorného prežívania, v danom momente. Je to chvíľa, v ktorej sa čas zastaví a som v nej, iba ja a stvoriteľ. Som veľmi rada, že som sa rozhodla pre túto skúsenosť. I naďalej praktizujem tieto metódy a verím, že sa mi podarí zúčastniť sa i ďalších workshopov a tréningov. Ďakujem Pali.
Monika T.

Sme radi, keď ste spokojní

Ahoj Pali, Ďakujem za príjemný pobyt v nádhernej prírode, kde sme sa pomocou metódy Wima Hofa a dýchacej technike Oxygen Adventage mohli spojiť sami so sebou, vypnúť hlavu a prežiť naplno svoj dych a svoje Telo. Pred pobytom som o technike Oxygen Adventage nepočula, takže som nevedela čo to obnáša a čo sa naučím. Táto technika sa mi veľmi zapáčila, naučila ma ako správne dýchať a pomocou tejto techniky si môžem naštartovať deň, zbaviť sa únavy a počas dňa pri stresových situáciach sa dá upokojiť, skľudnit myšlienky a pokračovať v dni s nadhľadom a pokojom. Je to výborná technika, ktorá harmonizuje telo a myseľ, či už sme v strese alebo v únave. O technike Wima Hofa som počula a dýchanie som skúšala už pred pobytom.Keďže metóda Wima Hofa nie je zameraná len na dýchanie ale aj na otužovanie, prioritou pre mňa bolo prekonať samu seba a vojsť do bazénu s ľadovou vodou. Som dosť zimomravý typ😁 bola to pre mňa výzva a som šťastná, že som to dala. 🙂 Bol to neopísateľný zážitok prekonať svoju myseľ a len byť v spojení so svojím dychom a s čistou hlavou v bazéne s ľadovou vodou. Nádhera. Je to pre mňa najväčší zážitok prekonať hranice komfortu a "rozmaznanosti z teplej vody" a vojsť do tej ľadovej. ĎAKUJEM ZA toto umožnenie. Každému vrelo odporúčam sa naučiť obe techniky, lebo sa navzájom prepájajú a dopĺňajú. Zaradila som ich do svojho života a som veľmi rada, že som mala tu možnosť sa ich naučiť. Najviac si cením Paľkov prístup ako nám s trpezlivosťou, s nadhľadom vysvetľoval, prednášal a odpovedal s pokojom na naše aj opakujúce sa otázky 🙂 Je to profesionál a úžasný človek s veľkým srdcom. Ďakujem za zážitky, skúsenosti a za nové poznatky, ktoré využijem v každodennom živote. ❤️
Zuzana P.

Tu je všetko čo potrebujete vedieť k funkčnému tréningu dýchania

Online program obsahuje:

 • 4-týždňový tréningový program funkčného dýchania
  Hodnota: 120€
 • Pracovný zošit v PDF s presným postupom
  Hodnota: 29€
 • Prístup do členskej sekcie programu
  Hodnota: 75€
 • BONUS: Prístup k živému vysielaniu s nami
  Hondnota: 40€
 • BONUS: Prístup do uzatvorenej FB skupiny

Celková hodnota: 264€

Cena dnes: 97€

Program jednotlivých týždňov

Úvodný týždeň začneme všetci spoločným programom, ktorý bude musieť každý splniť. Každý si potom v ďaľšom programe určí svoj vlastný individuálny učebný plán založený na výsledkoch testovania a prioritách podľa toho, čomu sa potrebuje najviac venovať, a podľa toho, ktoré dýchacie cvičenia sú pre neho najviac vhodné. Tento plán bude postupne plniť počas celého programu, pričom neskôr ho môže upraviť podľa potrieb.

Ako skupina sa budeme každý týždeň postupne zameriavať na jednotlivé oblasti funkčného dýchania a povieme si k nim dodatočné tipy a rady. 

1.týždeň

Úvod: Oboznámenie sa s akadémiou dýchania

Začíname s Oxygen Advantage

Dýchacie návyky / zlozvyky

Úlohy na prvý týždeň

2.týždeň

Biochémia dýchania

Dýchacie cvičenia

Vzdelávacie okienko (dýchanie nosom)

Úlohy na druhý týždeň

3.týždeň

Biomechanika dýchania

Dýchacie cvičenia

Vzdelávacie okienko (bránica)

Úlohy na tretí týždeň

Biomechanika dýchania v tréningu

4.týždeň

Dýchanie v tréningu

Dýchacie cvičenia

Úlohy na štvrtý týždeň

ZOOM Vysielanie

Čo na tréningy dýchania hovorí profesionálny futbalista Šimon Šmehýl?

Šimon chcel do svojho tréningu zaradiť niečo netypické, čo by mu zlepšilo vytrvalosť a výdrž v šprintovaní. Technika dýchania Oxygen Advantage ho zaujala natoľko, že sa do toho pustil naplno a jeho zlepšenie bolo cítiť nielen pri výkone, ale aj spánku.
Šimon ŠmehýlHráč FK Baník Sokolov & Mládežnícky reprezentant Slovenska

Objednávka online kurzu 

AKADÉMIA DÝCHANIA

Ľudia, ktorí to skúsili si pochvaľujú a to nás teší

Uvedomujem si, že svojou registráciou získavam:

 • 4-týždňový program funkčného dýchania
  - v hodnote 120€
 • Pracovný zošit v PDF s presným postupom
  - v hodnote 29€
 • Prístup do členskej sekcie programu
  - v hodnote 75€
 • BONUS: Prístup k živému vysielaniu s nami
  - v hodnote 40€
 • BONUS: Prístup do uzatvorenej FB skupiny

V celkovej hodnote 264 Eur

Dnes za 97 Eur