Vitálny bežec - kurz zdarma pre všetkých bežcov 

Prečo podporujeme Step by Step Foundation?

Patrik Le Giang - Pavol Grman a Michal Grman

Step By Step Foundation je nadácia, ktorá inšpiruje, vzdeláva a finančne podporuje deti a mládež. Vedú mladú generáciu k zdravému životnému štýlu a pomáhajú deťom s ťažkým zdravotným alebo sociálnym príbehom. Nakoľko sa v našich projektoch rovnako zameriavame hlavne na vzdelávanie mládeže, detí a ich trénerov, je nám tento projekt veľmi sympatický a radi ho podporíme.

Ako sme sa dostali k projektu Step by Step?

Celé to vzniklo na základe spoločnej športovej minulosti nášho trénera a inštruktora techniky dýchania Oxygen Advantage Pavla Grmana a Patrika Le Gianga. „Patrik je človek s veľkým srdcom a je inšpiráciou pre veľa mladých športovcov. Veľmi rád podporím aj s DEVA Tímom jeho projekt.“

Kto je Patrik Le Giang?

Patrik Le Giang je futbalový brankár, ktorý momentálne pôsobí v hlavnom meste našich českých susedov v Prahe, konkrétne za futbalový klub Bohemians 1905 Praha. Vytvoril nadáciu STEP BY STEP ,ktorá finančne podporuje deti so zdravotnými problémami a vzdeláva deti o zdravom životnom štýle, a tiež pomáha pri budovaní športovísk a škôl v Indonézii.

Prečo podporujeme Step by Step Foundation?

Step by Step podporujeme hlavne kvôli tomu, že inšpiruje a vzdeláva deti a mládež k lepšiemu životnému štýlu a pomáha deťom v núdzi. V našej DEVA ACADEMY vedieme deti k pohybu, hre, vzdelaniu a spolupráci v kolektíve a práve v týchto veciach sa naše zámery stretávajú. Tiež vieme, že práca s deťmi a s mládežou je v dnešnej dobe náročná a je potrebné sa navzájom podporiť.

Ako môžete podporiť najbližšiu zbierku Step By Step Foundation?

V súčasnosti sa Patrik snaží vyzbierať pomocou dražby jeho dresu a dobrovoľným príspevkom sumu, ktorá bude putovať malej Martinke, ktorá potrebuje finančnú podporu na špeciálnu liečbu kmeňovými bunkami. Kto by chcel nejakým spôsobom prispieť, môže tak urobiť na tomto odkaze: Chcem prispieť na zbierku >>>

Alebo jednoducho poslať dobrovoľný príspevok na tento účet:
č. transpar. účtu: CZ16 0300 0000 0003 0020 8786

V prípade, že chcete vedieť koho vlastne zbierkou podporíte, prečítajte si príbeh Martinky, ktorá potrebuje špeciálnu liečbu kmeňovými bunkami.

Pre viac informácií navštívte web Step by Step Foundation alebo si prečítajte o nedávnom ocenení, ktoré získal >>>

Štítky: