Wim Hof Metóda s Fyzioterapiou

Metóda je praktický spôsob, ako sa stať šťastnejším, zdravším a silnejším, pomocou špecifického dýchacieho cvičenia, vystavení sa extrémnemu chladu a nastavení svojej mysle.

Tri piliere metódy Wima Hofa

Dôležité je prepojenie jednotlivých pilierov

Terapia chladom

Správne vystavenie sa chladu, naštartuje množstvo zdravotných benefitov, vrátane aktivácie hnedého tuku. Znižuje v tele zápal, posiľňuje imunitný a hormonálny systém, zlepšuje kvalitu spánku a produkciu endorfínov, ktoré prirodzene zlepšujú vašu náladu.

Dýchanie

Všetci dýchame. Neustále a podvedome. Väčšinou si neuvedomujeme skrytý potenciál dýchania. Zmeny hladín kyslíka podľa špecifickej metódy Wima Hofa nám prinesie viac energie a veľa iných zdravotných benefitov.

Nastavenie mysle

Tretí pilier metódy Wima Hofa je základom ostatných dvoch. Vystavovanie sa chladu a vedomé dýchanie si vyžadujú trpezlivosť, a odhodlanie, aby boli úplne zvládnuté. A tak, až so zámerom a odhodlaním, ste pripravení preskúmať a nakoniec zvládnuť kontrolovať svoje vlastné telo a myseľ.

Poznáš aj ty pocit šťastia? Čo ak ti poviem, že existuje spôsob ako si vedome a len s pomocou kyslíka zmeníš svoju chémiu v tele, tak, že budeš šťastný a spokojný, kedy ty chceš.

 

Sila, zdravie a šťastie. To všetko prináša WHM 
Chceš vedieť ako na to? Klikni nižšie a získaš všetko zdarma.

Kombinácia všetkých 3 pilierov ti prinesie množstvo benefitov
 

Postupným aplikovaním metódy Wima Hofa získate:

Silnejší imunitný systém

Rýchlejšie zregenerujete telo a myseľ

Kvalitnejší spánok

Zredukujete škodlivý chronický stres

Lepšiu a veselšiu náladu

Viac energie a sily

Často kladené otázky

Je táto metóda pre každého?

Metódu Wima Hofa môže praktizovať každý zdravý človek. Ak máte vážne zdravotné ťažkosti, odporúčame vám poradiť sa s doktorom. Odporúčame nevykonávať WHM, ak máte nejaké z nasledujúcich možností: • Epilepsia • Vysoký krvný tlak (v prípade liekov na predpis) • Koronárna choroba srdca (napr. Angina pectoris) • Ak máte za sebou závažné zdravotné problémy, ako je srdcové zlyhanie alebo mŕtvica Ak trpíte migrénami, vyzývame vás, aby ste boli opatrní pri ľadových kúpeľoch.

Som tehotná, je bezpečné aj pre mňa praktizovať WHM?

Ak ste tehotná, odporúčame, aby ste túto metódu nepraktizovali. Nevieme, či zvýšené hladiny adrenalínu spojené s technikami WHM nejak ovplyvňujú zdravie dieťaťa. Je to samozrejme mimoriadne jemná záležitosť a chceme byť čo najopatrnejší. Keď sa dieťa narodí, a vy budete v poriadku, môžete bezpečne praktizovať metódu.

Kedy je najlepšie praktizovať metódu?

Najlepšie je praktizovať metódu ráno, kedy je vaše telo najviac uvoľnené. Skvelý spôsob ako naštartovať deň. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov urobte cvičenia na prázdny žalúdok. Ak však cítite, že metódu je lepšie robiť inokedy, skúste. Sami najlepšie prídete na to kedy je to pre vás najvhodnejšie.

Čo mi táto metóda prinesie?

Účinky WHM techník sú rozličné u každého človeka. Skúsenosti každého sú mierne odlišné a sú čiastočne určené vašimi cieľmi a očakávaniami. Napríklad profesionálny tenisový hráč bude mať pravdepodobne lepší športový výkon, zatiaľ čo niekto trpiaci na reumatoidnú artritídu bude skôr vidieť prospech z nižších zápalových markerov. Hlásené všeobecné prínosy metódy zahŕňajú: zvýšenú energiu, zlepšenie spánku, znížený stres a úzkosť, zvýšená koncentrácia, zrýchlená regenerácia a celkové zlepšenie kvality života. Potenciálne výhody sú početné a rôznorodé. V konečnom dôsledku jediný spôsob, ako zistiť, čo vám metóda urobí, je vyskúšať to!

Koľko času bude trvať aby som uvidel výsledky?

Priemerná denná investícia je 20 minút na začiatok vášho dňa. Počas dňa sa zameriavajte na hlbšie vedomé dýchanie. Akonáhle najdete spôsob, ako robiť Wim Hof metódu, máte prístup na neurčito, a môžete sa pohybovať v ďalších etapách svojim vlastným tempom. Metóda Wima Hofa nekončí po našich kurzoch. Metóda by sa mala vykonávať vo vašom živote denne, tak, aby ste získavali plné výhody.

Referencie našich klientov

Workshop hodnotím veľmi pozitívne. Celý priebeh, atmosféra a množstvo informácií. Všetko bolo primerané a naviac osobitý prístup ku každému. Naplnilo to moje očakávania. Najviac sa mi páčila ich otvorenosť. Poradili, napravili a snažili sa odovzdať maximum.
Slavomír Mečiar st.
Predtým som sa bála, či budem správne robiť to dýchacie cvičenie, avšak všetko dobre dopadlo. Skúšala som len studené sprchy a za najviac významné považujem to, že som dostala odpovede na všetky otázky a prekonala samú seba kúpeľom v ľadovej vode 🙂
Tatiana
Obával som sa trochu ľadového kúpeľa a samozrejme aj toho, že to nedám. Na samotný workshop som sa veľmi tešil, pretože som bol zvedavý na metódu dýchania. Nikdy predtým som metódu doma neskúšal ani neotužoval. Prekonal som seba samého a to ma teší.
Peter
Workshop WHM hodnotím výborne, zaujalo ma hlavne dýchanie, ktoré by som chcel ešte viac pochopiť. Workshop naplnil moje očakávania a bolo to výborné prevedenie s Palim a Michalom.
Tomáš Priehoda
Prehľadný zrozumiteľný a zaujímavý workshop, pri ktorom ma hlavne zaujala meditácia pri dýchaní. Páčil sa mi priestor pre komunikáciu medzi účastníkmi a super záverečná diskusia. Pavol je super a Michal tiež.
Peter
Profesionálne odvedený workshop a zároveň s pokorou. Je skvelé počuť príbeh Wima a zároveň tvoj príbeh o tom, ako ste sa k otužovaniu aj s bratom dostali. Bola som veľmi pozitívne prekvapená, nielen čo sa týka workshopu, ale aj čo sa týka chladu samotného. To, že chlad nemám rada bolo asi viac iba ako program v mojej hlave, a vďaka Tebe a WHM som pochopila, že sa ho netreba báť a je úžasný pocit prijať ho. Ďakujem.
Petra

BEZPLATNÝ WEBINÁR O METÓDE WIMA HOFA

Máme tu možnosť postupného vzdelávania sa o metóde Wima Hofa. Stačí sa prihlásiť nižšie a môžete začať s úvodným webinárom 🙂 
Všetky informácie sú od certifikovaného inštruktora WHM