WHM Workshop s Fyzioterapiou

Metóda, ktorá pomáha ľudom zmeniť život k zdravšiemu a šťastnejšiemu bytiu.       

       A to všetko veľmi efektívne. Prepájame poznatky a skúsenosti do jedného workshopu

29.4.2022

Čo ti tento workshop prinesie?

 • Naučíš sa tri základné piliere metódy Wima Hofa
  Dýchacie cvičenie - Terapia chladom - Nastavenie mysle
 • Zistíš ako vedome ovplyvňovať svoju imunitu a ostatné procesy v tele
  Prelom, ktorý priniesla metóda Wima Hofa na vedeckú pôdu je citeľný
 • Dokážeš si jednoducho pomocou dychu zlepšiť náladu a byť spokojnejší
  Je to jednoduché a veľmi účinné
 • Dostaneš všetky potrebné informácie a návody, ako metódu aplikovať bezpečne v bežnom živote
  Bezpečnosť sa pri metóde nesmie podceniť. Je dôležité dodržiavať určite pravidlá
 • Naučíš sa prijať chlad, tak aby si sedel v bazéne s ľadom úplne uvoľnene
  Akonáhle príjmeš chlad do svojho tela, pomôže ti. Stane sa tvojim kamarátom

Počet miest je obmedzený

6 voľných miest

Čo hovoria tí, ktorí vyskúšali Workshop s nami?

Predtým som sa bála, či budem správne robiť to dýchacie cvičenie, avšak všetko dobre dopadlo. Skúšala som len studené sprchy a za najviac významné považujem to, že som dostala odpovede na všetky otázky a prekonala samú seba kúpeľom v ľadovej vode 🙂
TatianaPedagóg
Bol to super zážitok. Zaujalo ma najviac to dýchacie cvičenie a ten stav po ňom, ktorý bol veľmi príjemný. Páčilo sa mi, že Pali s Michalom dokázali rozprávať o veciach, ktoré boli pre mňa nové tak, že som ich hneď pochopil.
Igor Krč
Obával som sa trochu ľadového kúpeľa a samozrejme aj toho, že to nedám. Na samotný workshop som sa veľmi tešil, pretože som bol zvedavý na metódu dýchania. Nikdy predtým som metódu doma neskúšal ani neotužoval. Prekonal som seba samého a to ma teší.
PeterManažér
Páčilo sa mi vedenie dýchania, pobytu v kadi aj vysvetlenie si fyziológie dýchania do strán a do bedier, ktoré sme sa hneď aj učili. Obaja inštruktori sa dobre dopĺňali. Z Palina išiel pokoj a z Michala energia.
Michal Poliak
Chlad a studenú vodu som začala akceptovať. Odporúčam každému zažiť, človek ozaj dokáže viac ako si myslí.
KatkaPodnikateľ
Ďakujem za krásne sprevádzanie procesom otužovania, spojené s dýchaním, cvičením a prijatím. Teším sa tej otvorenosti ľudí 🙂
Evka
Workshop bol super. Páčilo by sa mi keby začnete robiť aj ďalší level dýchania. Bratia Grmanovci boli mega.
Tomáš Vnučko

BONUSY NAVIAC

 • Počas workshopu sa dozvieš zaujímavé informácie z fyzioterapie, ktoré ti pomôžu pochopiť funkčnosť bránice pri rôznych štýloch dýchania
 • 7 zlatých pravidiel pre správny postup aplikovania metódy Wima Hofa do života (PDF)
 • Naučíš sa ako pri cvičení využívať kyslík a zlepšiť tak svoj výkon
 • Získaš základy funkčného dýchania

Kto vás bude počas workshopu viesť?

Pavol Grman

Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa
Nikdy nie je ľahké vyjsť zo svojej komfortnej zóny. To, ako veľa zdravotných benefitov metóda človeku dokáže priniesť ma priviedlo k získaniu oficiálneho certifikátu. Teraz mi je potešením šíriť metódu WHM medzi ľudí a zároveň im tým pomáhať.

Michal Grman

Fyzioterapeut & tréner
Metóda Wima Hofa je veľmi efektívna a človek sa ju dokáže naučiť pomerne rýchlo. Z pohľadu fyzioterapeuta naozaj oceňujem jej fyziologické účinky na ľudský organizmus a celkovú psychickú pohodu. S radosťou prispievam na workshopoch do týchto tém z iných uhlov pohľadu, najmä tých fyzioterapeutických.

Objavte svoju vnútornú silu

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa workshopu môžu zúčastniť všetci, ktorí spĺňajú režim OP. Ďakujeme za rešpektovanie nariadení a za preukázanie sa potrebnými dokladmi.

Registrácia na workshop

devagym-tím

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@devagym.sk alebo volajte na 0911 335 119

A čo povedali tí, ktorí workshop s nami zažili?

Na workshop som sa tešila. Lákalo ma naučiť sa a skúsiť niečo nové ,takže obavy neboli žiadne práve naopak. Aj keď som predtým nič podobné neskúsila. Dýchanie a zistenie, že sa dá naučiť ovládať svoje telo a myseľ bolo fascinujúce. Napríklad v tej ľadovej vode. Za normálnych okolností, bez prípravy na workshope ,by som nedokázala do vody ani vstúpiť a už vôbec nie tam vydržať toľko. Ale dokázala som to, čomu sa teším.
Mirka
Profesionálne odvedený workshop a zároveň s pokorou. Je skvelé počuť príbeh Wima a zároveň tvoj príbeh o tom, ako ste sa k otužovaniu aj s bratom dostali. Bola som veľmi pozitívne prekvapená, nielen čo sa týka workshopu, ale aj čo sa týka chladu samotného. To, že chlad nemám rada bolo asi viac iba ako program v mojej hlave, a vďaka Tebe a WHM som pochopila, že sa ho netreba báť a je úžasný pocit prijať ho. Ďakujem.
Petra
Hodnotím to pozitívne ako novú skúsenosť a možnosť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Ako zlepšiť dýchanie a ako nastaviť myseľ. Páčila sa mi zrozumiteľná komunikácia, vysvetlenie prípadných otázok, ľudský prístup a spojenie aj z hľadiska fyzioterapie. Určite by som to odporučil zažiť.
Filip Pavlenda