Referencie

Mal som silné bolesti v chrbte, ktorých som sa chcel zbaviť. Preto som navštívil DEVA Gym a musím povedať, že mi pomohli na 100%. Bolesti chrbta sú preč a teraz sa cítim ako 20 ročný. Taktiež mi pomohla metóda Wima Hofa, ktorú som u nich absolvoval. Veľmi si pochvaľujem spojenie fyzio s tréningom. Konečne sa cítim dobre a bez bolestí.
Pavol Šafránek
Do DEVA Gymu som prišla kvôli problémom s vychýlenou panvou. Po diagnostike vedeli čo treba presne robiť a cvičenia, ktoré mi dali mi bolesť odstránili. Momentálne tam trénujem na zlepšenie kondície a oceňujem najmä individuálny prístup, dobrú atmosféru a netypické cvičenia spojené s fyzioterapiou.
Veronika Valachová
Tréningy v pohybovo – regeneračnom centre DEVA Gym mi pomáhajú udržiavať sa v dobrej kondícií a naviac ma už nič nebolí, pretože cvičenia sú prispôsobené mojím schopnostiam a spojené s fyziotréningom. Cítim sa tu dobre vďaka výbornému kolektívu a dobrej nálade.
Tatiana Belicová
V minulosti ma trápili ma bolesti chrbta a skolióza aj napriek tomu, že som niekedy cvičila. To ako mi pomohli v DEVA Gyme opíšem v troch bodoch: Prestal ma bolieť chrbát, zlepšila sa mi kondícia a spevnili sa všetky svaly. Najviac si cením osobný prístup.
Silvia Shmizingová
Vďaka tréningom v DEVA Gyme mám lepšiu kondíciu a pohyblivosť. Vážim si hlavne individuálny prístup príjemného kolektívu na profesionálnej úrovni.
Viera Šimunyová
Často som mávala bolesti chrbta, avšak po diagnostike a pravidelným cieleným cvičením mi pomohli odstrániť túto bolesť. Za to najlepšie považujem profesionálny a ľudský prístup.
Romana Cabuková
Mávala som boľavé rameno a tiež bolesti v chrbte predtým ako som navštívila pohybovo – regeneračné centrum DEVA. Odvtedy bolesti prešli. Za najlepšie zo služby považujem seriózny prístup a cvičenia.
Jana Zvalová
Do DEVA Gymu ma priviedlo zlé držanie tela a slabá kondícia. Odkedy tam cvičím pociťujem zmeny k lepšiemu najmä v lepšej výdrži, kondícií a zmiernenie napätia v šiji a krčnej chrbtici. Najviac oceňujem super prístup trénerov, individuálne poradenstvo a správnu techniku cvičení.
Alexandra Mrižová
V pohybovo-regeneračnom centre cvičím s prestávkami od otvorenia. Prešla som si od cvičenia kanga, clubbell, rehabilitácie až cvičenia s deťmi. V každom smere som zažila veľmi profesionálny, no zároveň ľudský prístup. Deti absolvovali letné kempy, v ktorých boli nadšene a už sa tešia na budúci rok. Ja som si prešla aj cvičením, aj rehabilitáciami po dvoch operáciách kolena, z toho druhá bola náročná, preto aj rehabilitácia si vyžadovala citlivý prístup. Vždy vedeli vyriešiť aj iné súvislosti, ktoré pre mňa zdanlivo s kolenom nič nemali. Avšak, vždy sa našiel nejaký súvis, a vedeli pomôcť telu ako celku.
Mária Chrkavá
Predtým ako som prišla do DEVA Gymu ma trápili bolesti drieku a bolesti krčnej chrbtice s vyžarovaním do pravej lopatky a ramena. Nepomohli mi žiadne cvičenia na chrbát, preto som sa ocitla v DEVA Gyme. Pomáhajú mi tu so správnym cvičením, držaním tela a cvičiť s vlastným telom a správne dýchať. Najviac si cením vysvetlenie problematiky a oboznámenie klienta s jeho problémom, no a príjemný prístup a atmosféru.
Zuzana Balátová
Workshop metódy Wima Hofa sa mi páčil a naplnil moje očakávania. Pavol a Michal mali príjemný a zároveň profesionálny prístup. Určite by som to odporúčal zažiť mojim známym.
Tibor Kerata
Veľmi dobrá úroveň workshopu, prístup bol super, zrozumiteľný výklad, praktické cvičenia a skvelé vedenie. Obaja, aj Pali aj Michal boli na jednotku. Ich služby odporúčam.
Lívia Keratová